Browar Litovel o smaku ołomunieckich twarożków

Browar Litovel o smaku ołomunieckich twarożków

jednorazowe

Browar Litovel, ołomunieckie twarożki i Zamek Usov
Termin: 11 października 2019

Browar Litovel, jest jednym z wielu regionalnych producentów piwa na terenie Moraw Północnych, a jego wyroby są znane w wielu krajach na świecie. Polecamy zwiedzanie browaru wraz z degustacją piwa tam warzonego. Niezwykła gratka dla miłośników bursztynowego trunku jak też dla miłośników nowych atrakcji turystycznych. Zamek Usov, z największą kolekcją myśliwską w Czechach, malowniczo położony, z niezwykłą historią zaprasza na swoje podwoje uczestników wycieczki.
Ponadto polecamy zwiedzanie muzeum twarożków ołomunieckich w Lošticach, a w sklepie patronackim zakupy niezwykłych gatunków sera.

Cena: 100 PLN/osoby

Cena zawiera: przejazd autokarem turystycznym, opieka licencjonowanego przewodnika, ubezpieczenie KL NW (do 10 tys.euro z wyłączeniem chorób przewlekłych), podatek VAT, realizację programu z polskim językiem wykładowym.

Program ramowy:
Wyjazd z Nysy, dworzec PKS stanowisko nr 10 , godz. 7:00, Głuchołazy dworzec PKS godz. 7:35, przejazd do Loštic, zwiedzanie z przewodnikiem muzeum twarożków ołomunieckich od 10-11:30, wraz z czasem na zakupy serów w sklepie patronackim, przejazd do Litovela na zwiedzanie browaru wraz z degustację piwa od 13:00 do 15:00. Przejazd do Usova, zwiedzanie zamku Lichtenstejnów- Martinellich z niezwykłą kolekcją trofeów myśliwskich z Czech, Polski, Włoch, Indii i Afryki. Wyjazd w drogę powrotną o godz. 17:30, zakończenie wycieczki w Nysie ok. 19:30.

Orientacyjne ceny wstepów:
Muzeum twarożków- 100 kČ
Browar Litovel z degustacją- 120 kČ
Zamek Usov- 100 kČ

Tagi: